הוכח: הקבוצה Mystic היא הקבוצה הפופולרית ביותר בפוקימון גו

הוכח: הקבוצה Mystic היא הקבוצה הפופולרית ביותר בפוקימון גו
יולי 19, 2016 Mr Go

לפי דיווח חדש מחברת Adobe, הקבוצה מיסטיק הינה הקבוצה הפופולרית ביותר במשחק פוקימון גו, הקבוצה עוברת ומנצחת את כל שאר הקבוצות ביניהם אינסטינקט וואלור.

למרבית השחקנים, העניין בפוקימון גו הוא פשוט ללכוד פוקימונים ולהשלים את הפוקדקס. לעומת זאת, מרבית השחקנים התחרותיים יראו את אפשרות הקרבות של המכונים כמעלה עליונה, וירגישו מחוייבות ושליחות מסויימת לקבוצה שהם בחרו.

לאחר ששחקן בפוקימון גו מגיע לרמה 5, הוא צריך לבחור אחת משלושת הקבוצות: ואלור, אינסטינקט או מיסטיק. בעלות על מכון נקבעת לפי הצבע שמופיע מעליו. כל השחקנים ששיכים לאותה הקבוצה יכולים להוסיף פוקימון ולתגבר את הגנת המכון בזמן שקבוצות אחרות יכולות להתקיף את המכון בניסיון להשתלט עליו.

מכיוון שבחירת קבוצה מקושרת באופן מסוים לרווח של מטבעות במשחק (PokeCoins), וישנה תחרות צמודה מאוד בין קבוצות שונות, שחקנים נקשרים באופן הדוק לקבוצה שבחרו. לפני זמן קצר Adobe חשפו את הקבוצה הפופולרית ביותר.

ניתוח מרשתות חברתיות הוכיח כי הקבוצה מיסטיק היא קבוצה הפופולרית ביותר במשחק עד כה. הקבוצה הוכיחה את איזכורה ב-45% מכל הדיונים ברשת שקשורים לשלושת הקבוצות בכל השבועיים האחרונים החל מפתיחתו של המשחק.

 

הקבוצה ואלור הגיעה למקום השני עם 32% אזכורים ברשת, מה שמשאיר את הקבוצה אינסטינקט עם נתח של 25%. יתכן שזה היה צפוי, מכיוון שזה מקושר לגרסת ה- Yellow של המשחקים הקודמים מסדרת פוקימון ששוחרר זמן קצר לאחר גרסאות ה- Red וה- Blue.

נכון לעכשיו, הקבוצה שאתם בוחרים מאפשרת לכם להתרברב בה, וכן משפיע באופן עקיף על כמות הכסף שאתם משיגים ממכונים. למרות זאת, יש סיבה להאמין שבחירת הקבוצה עשויה להשפיע על איזה פוקימון תוכלו לבחור באוונטים (אירועי משחק) מוגבלי זמן שיהיו בקרוב במשחק.

כל אחת משלושת הקבוצות מסמלת את אחת מהציפורים האגדיות שמופיעות במשחקי הפוקימון, והם כרגע לא ניתנות להשגה במשחק. מסתבר ששחקנים יצטרכו לצאת מגדר הרגיל כדי ללכוד את הציפורים האגדיות, כמו במשחקים פוקימון אדום ופוקימון כחול – ונראה שמאמנים יוכלו לקבל את הציפור האגדית שמקושרת לקבוצה שלהם בלבד.

כמו שנאמר – אין גורם שאימת את הטענות הללו, וכרגע הקבוצות פועלות רק כסמל מלחמה בין מאמנים במכונים שונים. כרגע הקבוצה מיסטיק מובילה, אבל הכל יכול להשתנות מבלי שתשימו לב.

 

0 תגובות

פרסום תגובה חדשה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

בקרוב בעמוד הפייסבוק שלנו: תחרויות Pokemon GO!

לחצו לייק!