שיטות מיוחדות לשחקנים מתקדמים בפוקימון גו

שיטות מיוחדות לשחקנים מתקדמים בפוקימון גו
יולי 22, 2016 Mr Go

זרקתם כמה פוכדורים, לכדתם כמה Caterpies וסובבתם כמה פוקסטופים כדי להשיג חפצים. עכשיו זה הזמן לעלות הילוך! הטיפים והשיטות הבאות יעזרו לכם להפוך משחקן מתחיל למנהל מכון שלא ניתן לתבוסה, מהר מתמיד!

החליקו את האצבע מכפתור הפוכדור הראשי כדי לגשת במהירות לעמודים במשחק

כפתור הפוכדור בתחתית המסך ניתן לשימוש כדי לנווט כמעט לכל עמוד במשחק, כמו הפוקדקס שלכם, הפוקימונים שלכדתם, והחנות. ניתן ללחוץ על הכפתור כדי לנווט לעמודים הללו, או שפשוט תחליקו את המסך כמו מקצוענים לכיוונים שונים כדי לגשת למקומות מסויימים בתפריט.

החלקה שמאלה – גישה לעמוד הפוקימונים שלכם

החלקה ימינה – לעמוד החפצים שלכם

החלקה למעלה – לעמוד החנות

 

לדעת מה מקור הפוקימון שהופיע

כשפוקימון מופיע לכם במסך, שימו לב לעיגולים הקטנים שמקיפים אותו. אם צבע העיגולים לבן, הפוקימון הופיע באופן טבעי. אם הצבע סגול-ורוד, הוא הופיע עקב שימוש ב- Lure Model. אם במקום העיגולים מופיע ענן ורוד שמקיף את הפוקימון, זה אומר שהפוקימון הגיע עקב שימוש בחפץ Insense ורק אתם יכולים לראות אותו. אם אתם לא בטוחים מה כל חפץ עושה, אתם מוזמנים לעיין במדריך חפצים בפוקימון גו.

הבחנה בשוני בצורה הופעת הפוקימונים עוזרת לכם להבין בבירור מעין הפוקימונים מגיעים, וטוב לדעת את זה שאתם עם חברים. כך תדעו לא לצעוק "סקווירטל!" כשהפוקימון מוקף בענן ורוד, ורק אתם יכולים לראות אותו.

סיכויים גבוהים יותר ללכוד פוקימון, ולקבל יותר אקספי

זה יכול להראות ממש קל בהתחלה, אבל ככל שאתם עולים ברמות כך קשה יותר ללכוד פוקימונים. אתם מתחילים לראות פוקימונים חזקים יותר, והכמות העצומה של הפוכדורים שאספתם בדרככם תלך ותגמר אם לא תלמדו לזרוק פוכדור כמו שצריך. כשאתם רואים פוקימון בדרך תלחצו על המסך, ולכו למקום בטוח בדרך שאתם בטוחים ושאתם לא מפריעים לאף אחד לעבור. אחרי שאתם במסך של הפוקימון, הפוקימון ישאר במסך עד שתלכדו אותו או שהוא יברח בגלל שלא הצלחתם ללכוד אותו בזמן.

במסך של לכידת הפוקימון, תוכלו לראות עיגול לבן שמקיף אותו. זו המטרה בה אתם צריכים לפגוע על מנת שהפוכדור שלכם יעבוד. בתוך העיגול הלבן, יש עיגול בצבע שקטן וגדל בלי סוף ואומר לכם כמה קשה ללכוד את הפוקימון הזה. המטרה שלכם היא לזרוק את הפוכדור ולפגוע בתוך העיגול שזז. אם תצליחו במשימה, תקבלו יותר אקספי (נקודות ניסיון). ככל שתפגעו במטרה כאשר העיגול קטן יותר, תקבלו יותר ניסיון. אם אתם רוצים לדעת כמה ניסיון תקבלו בכל מצב, תוכלו לקרוא עוד בעמוד הטיפים לעליית רמה בפוקימון גו.

בנוסף לכך שזריקות מוצלחות יביאו להם יותר ניסיון, לפי משתמשים אמינים באתר רדיט הם גם יעלו את הסיכויים שלכם ללכוד את הפוקימון בצורה משמעותית. הם גם מציינים שזריקה מסולסלת (curveball) עשויה לעלות את הסיכויים גם כן. פשוט תשימו את האצבע שלכם על הפוכדור, תסובבו אותה, ותזרקו. אם קשה לכם לפגוע בפוקימון, כדאי שתבטלו את ה- AR (שרואים את הפוקימון עם הצלמה) כדי שהפוקימון ישאר במקום אחד. זה גם חוסך המון סוללה..

אומנם ההבדל בניסיון שמקבלים מזריקות מוצלחות לא גדול במיוחד, אבל הוא עושה הבדל משמעותי בטווח הרחוק, במיוחד אם הפעלתם ביצת מזל (Lucky Egg) – חפץ שמכפיל את הניסיון שאתם מקבלים למשך של 30 דקות.שימוש נכון בביצת מזל ובזריקות מוצלחות של פוכדור יכול לגרום לכם לקבל 200 נקודות ניסיון (במקום 100) מהלכידה שלו, ובונוס של 220 (במקום 110 מזריקת "Excellent") – מה שיוצא סה"כ של 420 נקודות ניסיון מלכידה של פיג'י אחד! כמעט כמו ללכוד אותו בפעם הראשונה.

 

כמו שצויין מוקדם יותר בכתבה, יש פוקימונים שהרבה יותר קשה ללכוד אותם, וזה תלוי בצבע העיגול הזז שלהם. צבע אדום אומר קשה מאוד ללכידה, צבע כתום משמע קשה, צבע צהוב משמע בינוני, ואם הצבע ירוק יהיה לכם קל ללכוד את הפוקימון. עבור הצבעים אדום, כתום וצהוב, יש מספר חפצים שיעזרו לכם ללכוד אותו. פירות יער (Razberrys) יפחיתו את קושי הלכידה ויהפכו את הקושי לקושי השווה לצבע מתחת – לניסיון אחד. אם הפוקימון משתחרר, תצטרכו להשתמש בפרי אחר. שימוש בפוכדור מסוג "Great" או "Ultra" יעלה את אחוזי הלכידה גם כן, אך אין הרבה מהם – אז שמרו אותם לפוקימונים ממש חזקים.

תגובה אחת

  1. RoeeA 12 חודשים ago

    ואו ! מדריך מושקע, ללא אף טעות, יישר כוח.

פרסום תגובה חדשה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

בקרוב בעמוד הפייסבוק שלנו: תחרויות Pokemon GO!

לחצו לייק!