חפצים בפוקימון גו: כל מה שרציתם לדעת

חפצים בפוקימון גו: כל מה שרציתם לדעת
יולי 17, 2016 Mr Go

בכל רמה שתעלו במשחק, תקבלו חפצים. ככל שתעלו לרמה גבוהה יותר, החפצים שתקבלו יהיו טובים יותר.

רשימת החפצים בפוקימון גו

פוכדורים (Poke Balls): בפוכדורים משתמשים כדי ללכוד פוקימונים. פוכדורים ניתן למצוא בפוקסטופים או לקנות בחנות.

Great Balls: פוכדורים משודרגים, בעלי סיכוי גבוה יותר ללכוד פוקימונים. מומלץ להשתמש בהם למקרה שתתקלו בפוקימון חזק או נדיר.

Ultra Balls: פוכדורים עם סיכוי לכידה גבוה יותר מה- Great Balls. אם נתקלתם בצ'ריזארד, אל תחשבו פעמיים, פשוט תזרקו עליו את האולטרה. ניתן לרכוש אותם בחנות כשהגעתם לרמה המתאימה או למצוא אותם בפוקסטופים.

Master Balls: נקרא גם לוכד האגדיים. הפוכדורים האלו טרם הופיעו בגרסה הנוכחית של המשחק. הזמן יעשה את שלו. כל פוקימון עליו תזרקו את הפוכדור מאסטר, ילכד. אפילו לא צריך להיות במתח.

 

Lure Model: החפץ הזה מפתה פוקימונים להגיע לפוקסטופ במשך 30 דקות. במידה ותשתמשו בחפץ הזה על פוקסטופ, הפוקסטופ יופיע עם עלים ורודים עליו וכולם יכולים ללכוד את הפוקימונים שמגיעים לפוקסטופ. ניתן לרכוש את החפץ הזה בחנות, ויש רמות שכשתגיעו אליהן תקבלו אותו במתנה.

Incense: חפץ ארומתי שמושך אליכם פוקימונים במשך 30 דקות. ניתן לרכוש את החפץ בחנות, למצוא בפוקסטופים, ולקבל אותו כפרס בעליית רמה. כשמתחילים את המשחק מקבלים 2 כאלה, ובמידה ואתם מסתובבים עם קבוצה, החפץ משפיע גם על שחקנים שקרובים אליכם – אך למי שהפעיל את החפץ יש סיכוי גבוה יותר למצוא פוקימונים נדירים וחזקים.

 

Razz Berry: כשתאכילו פוקימון עם החפץ הזה, יהיה קל יותר ללכוד אותו. ניתן למצוא Razz Berry החל מרמה 8 בפוקסטופים, ומקבלים אותם כפרס בעליית רמה.

Egg Incubator: משתמשים בחפץ הזה כדי לגרום לביצים לבקוע. כאשר תשתמשו בו על ביצה מסויימת, תצטרכו ללכת למרחק של 2,5 או 10 ק"מ ברגל (מעל 15 קמ"ש לא ייחשב לכם במרחק), ולאחר מכן הביצה תבקע.

Camera (מצלמה): בעזרתה תוכלו לצלם פוקימונים שנתקלתם בהם. החפץ מגיע עם התחלת המשחק ולא צריך לרכוש אותו משום מקום.

Potion: השיקוי מעלה את החיים של הפוקימון שלכם ב- 20 חיים. ניתן למצוא אותם בפוקסטופים, לקנות בחנות, ולקבל אותם כפרס בעליית רמה. לא מקבלים אותם לפני רמה 5, מכיוון שרק מרמה 5 ניתן להלחם במכונים.

Super Potion: שיקוי משודרג ("סופר שיקוי!") שיעלה את החיים של הפוקימון שלכם ב- 50 חיים. ניתן להשיג מרמה 10.

Hyper Potion: שיקוי שיעלה את חיי הפוקימון שלכם ב- 200 חיים.  נדיר למצוא אותם בפוקסטופים, וניתן להשיג אותם רק מרמה 15.

Revive: מחזיר פוקימון שמת לחיים, עם מחצית מהחיים שהיו לו.

Max Revive: החפץ הזה גם יחזיר את הפוקימון שלכם לחיים, וגם יבטיח שהוא יהיה בריא ושלם עם חיים מלאים.

Bag: תיק החפצים שלכם. ניתן לשמור בו עד 350 חפצים, וניתן לשדרג אותו בחנות. השדרוג של התיק יעלה את הקיבולת שלו ב-50 פר שדרוג.

Pokemon Eggs: ביצי פוקימונים תוכלו למצוא בפוקסטופים. כדי לגרום להם לבקוע צריך לשים אותם ב- Incubator וללכת. נדירות הפוקימון שיצא תלוי במרחק שצריך ללכת בשביל לגרום לביצה לבקוע.

Lucky Eggs: מה זה? עוד ביצי פוקימון? לא. אלו ביצים מסוג אחר – ביצים שיכפילו את כמות הניסיון שאתם מקבלים פי 2 במשך 30 דקות. השתמשו בהם בחוכמה!

PokeCoins: המטבעות איתן תוכלו לרכוש חפצים בחנות. משיגים מטבעות מכסף אמיתי, קרבות, שליטה, או הגנה על מכונים.

תגובה אחת

  1. אבי 11 חודשים ago

    Incense לא מצאתי בחיים בפוקסטופ והייתי מלא פעמים בפוקסטופים ואפילו שונים

פרסום תגובה חדשה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

בקרוב בעמוד הפייסבוק שלנו: תחרויות Pokemon GO!

לחצו לייק!